Kiili võrkpall sai nädalavahetusel põhjust suureks tähistamiseks, kui Kiili noored tüdrukud võitsid U14 vanuseklassi Eesti meistrivõistlustel kuldmedalid ning krooniti Eesti meistriteks. Võit on märkimisväärne saavutus nii noortele sportlastele kui ka kogu Kiili spordikogukonnale.
Hooaja jooksul näitas Kiili võistkond stabiilselt kõrget taset ning jõudis otsustavatele mängudele enesekindlalt. Finaalturniiril tõestasid noored võrkpallurid, et sihikindel töö, ühtne meeskonnavaim ja võitluslik suhtumine viivad eesmärgini. Eesti meistritiitel on vääriline tasu kogu hooaja jooksul tehtud pingutuste eest.
Oluline roll meistritiitli saavutamisel oli treener Tanel Peelol, kelle juhendamisel on noored sportlased teinud märkimisväärse arenguhüppe. Järjepidev treeningtöö ning pühendumus on loonud tugeva vundamendi, mille tulemusena tõusid Kiili tüdrukud Eesti oma vanuseklassi parimaks võistkonnaks.
Noorte Eesti meistritiitel näitab, et Kiilis tehtav võrkpallitöö kannab vilja ning piirkonnast kasvab peale uus põlvkond andekaid sportlasi. Sellised saavutused innustavad ka nooremaid lapsi spordiga tegelema ning kinnitavad, et sihikindla tööga on võimalik jõuda Eesti tippu.
Palju õnne värsketele Eesti meistritele, treener Tanel Peelole, lapsevanematele ning kõigile toetajatele! See kuldmedal on tunnustus kogu meeskonna ühisele pingutusele ning annab suurepärase motivatsiooni uuteks väljakutseteks.
